محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه

محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه

سایت دکوراسیون داخلی کویر اولین و تنها مرجع محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه و همچنین دکوراسیون های داخلی مفتخر  است تا جهت شفاف سازی و تکریم ارباب رجوع اقدام به پاسخگویی به سوالات مشتریان نماید.

با توجه به پیچیده بودن و تنوع نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه، دکوراسیون داخلی کویر اقدام به طراحی مرکز آنلاینی نموده تا مشتریان عزیز بتوانند شخصاً قبل و بعد از نصب کابینت قیمت تمام شده کار خود را محاسبه نمایند.

لازم به ذکر است در مجموعه کویر پس از طراحی و آماده شدن نقشه مورد تایید مشتری قیمت تمام شده را بدون هیچگونه کم و کاستی با فاکتور رسمی به مشتری اعلام می نماید.

جهت استفاده از سامانه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه لازم است موارد ذیل را رعایت نمایید:

  1. تمامی اعداد را بر حسب سانتی متر انتخاب نمایید.
  2. اگر در مورد نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه اطلاعاتی ندارید توصیه می کنیم ابتدا آموزش آن را در صفحه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه مطالعه نمایید.
  3. در جدول ذیل بعد از وارد نمودن ابعاد کابینت ها، سیستم به صورت اتوماتیک ضریب مربوطه را برای شما نمایش می دهد و آن را در محاسبات به حساب می آورد.
  4. با توجه به تفاوت ضرایب خواهشمند است دقت نمایید تا کابینت های دیواری و زمینی را در قسمت خود وارد نمایید.
  5. ابعاد استاندارد (ضریب 1): برای کابینت های دیواری “ارتفاع 72 با عمق 30 سانتی متر” و برای کابینت های زمینی “ارتفاع 72 با عمق 55 سانتی متر” می باشد.
  6. درصورت ورود اطلاعات اشتباه می توانید خط مربوطه را با کلیک بر روی علامت سطل زباله حذف نمایید.
  7. سیستم به صورت اتوماتیک ۴۰٪ و ۶۰٪ دیواری و زمینی را برای شما محاسبه می نماید.
  8. بعد از وارد نمودن ابعاد دیواری و زمینی و قیمت بر روی دکمه محاسبه کلیک نمایید تا طبق ورودی های شما سیستم محاسبه نماید.( وارد نمودن قیمت اجباری می باشد)
  9. در جدول محاسبه قیمت تمام شده ذیل هزینه درب نما محاسبه نشده است. هزینه درب نما توسط کابینت سازان به روش های مختلفی محاسبه می شود که مبلغ تمام شده آن ها باهم برابر است. برخی آن را به صورت تعداد محاسبه می کنند، برخی هزینه آن را به متراژ اضافه می کنند و در روش دیگر به صورت متر مربع محاسبه می شود.در پایان محاسبه می توانید این متراژ را به همراه 15 تا 25 درصد هزینه حمل و نصب به جمع کار خود اضافه نمایید.