فینسا اسپانیا SPANISH FINSA

ام دی اف فینسا اسپانیا

عرضه تمامی ورق های ام دی اف به صورت پالتی می باشد.

شرکت فینسا اسپانیا SPANISH FINSA یکی دیگر از با کیفیت ترین و معروف ترین تولید کنندگان ورق های ام دی اف در بین کشورهای تولید کننده این ورق ها می باشد که با هدف نوآوری و تحول در دکوراسیون داخلی با کیفیت و تنوع پا به عرصه ظهور گذاشته و هر ساله با مدل ها طرح های جدیدی را ارائه می نماید.

ورق های ام دی اف فینسا اسپانیا دو رو هستند بدین معنی که بر خلاف ام دی اف های ایرانی و ترک هر دو طرف پشت و روی ام دی اف به صورت رنگی می باشد. زیبایی دوام بالا از بارزترین ویژگی های آن است.

برخی از مزایای ورق های ام دی اف این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

در ورق های ملامین و پلی گلس تولیدی این شرکت به مرور زمان تغییر رنگ ایجاد نمی شود که خود باعث تولید عمر این ورق ها می باشد.
در برابر خراش به مقدار زیادی مقاوم است تا حدی که می توانید با یک اسکاچ اسفنجی سطوح این ورق را بدون خراش تمیز نمایید.
لبه های این ورق بدون درز می باشند که باعث جلوگیری از نفوذ آب می شود.
درخشندگی و براقی
مقاومت در برابر سایش
روکش ملامینه دوطرفه

با توجه به اینکه ورق تولیدی فینسا اسپانیا SPANISH FINSA از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون کلیاف ایتالیا، نیمن آلمان، آلویک اسپانیا ایگر اتریش و یا ای جی تی ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوزا طری در طرح های اجرایی برخوردار شوید.

برای دیدن نمونه های اجرا شده از این شرکت ها می توانید در بخش پروژه های کویر شده توسط شرکت کویر به صورت آنلاین و یا با مراجعه به نمایشگاه های دکوراسیون داخلی کویر به صورت حضوری همه روزه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 9 صبح الی 9 شب بازدید فرمایید و با کارشناسان کویر صحبت نمایید.

توجه

با توجه به اختلاف رنگ بین عکس های روی سایت و نمونه های اصلی، همکاران و مشتریان محترم کد انتخابی خود را با نمونه اصلی چک فرمایید سپس اقدام به سفارش محصول نمایید