کاغذ دیواری ایتالین استایل

کاغذ دیواری ایتالین استایل  Italian Style  Wallpaper

کاغذ دیواری WALLPAPER

در گذشته با توجه به اینکه کاغذهای دیواری قابل شستشو نبودند و از تنوع رنگی پائینی هم برخوردار بودند محبوبیت چندانی در بین عموم مردم نداشتند. ولی امروزه با توجه به پیشرفت های علمی و تکنولوژی دستگاه های جدید قادرند کاغذهایی با دوام بسیار بالاتر و تنوع رنگی بینهایتی را تولید کنند که با توجه به طرح ها و رنگ های مختلف قیمت های متفاوتی نیز دارا می باشند.

اگر تاکنون به دنبال تهیه کاغذ دیواری رفته باشید خواهید دید که فقط در یک مغاز ده ها آلبوم وجود دارد که در هر آلبوم به طور میانگین بین ۵۰ تا بالای ۱۰۰ طرح وجود دارد و شما ناگهان با هزاران طرح و مدل برخورد می کنید و نمی دانید کدام یک بهتر است؟! راه حل این موضوع پیچیده نیست شما با رعایت نکات ذیل می توانید در کوتاهترین زمان بهترین طرح ها را انتخاب نمایید.

چگونه طرح کاغذ دیواری مناسب خود را انتخاب کنیم؟

۱) مهم ترین اصل انتخاب تناسب رنگ و طرح انتخابی شما با وسایل منزل یا محل کار شماست. شما در هنگام انتخاب باید بدانید بدنبال چه تم رنگی هستید و فقط در همان رنگ بدنبال طرح مورد نظر بگردید.

۲) دومین اصل مهم بعد از انتخاب رنگ نوع طرح کاغذ دیواری است. طرح شما باید باا چیدمان وسایلل محیط سازگار باشد. فضایی شما چه سبکی دارد اگر فانتزی و یا مدرن است از طرح و نقش های ساده استفاده نمایید.

اگر فضای شما رسمی و یا پذیرایی است و دکور خود را با آباژور، مجسمه، مبلمان استیل و فرش های ابریشمی با گل های برجسته پر کرده اید شما نیازمند طرح هایی درشت سنگین با نقش هایی برجسته هستید.

۳) اگر دیوارهایی بلند دارید از طرح هایی با خطوط افقی استفاده کنید که ارتفاع کمترر نشان داده شود.

۴) در دکورهای پشت میز تلویزیون سعی کنید از رنگ های تیره استفاده کنید که هنگام تماشای تلویزیونن تمرکز صفحه نمایش تلویزیون شما جلوه بهتری داشته باشد.

۵) در محیط های شلوغ از طرح های ساده و در محیط های ساده از طرح های شلوغ استفاده کنید اینن تضاد باعث ایجاد هماهنگی و توازن در محیط می شود.

۶) اگر دائما دکور خود را تغییر می دهید یا اصطلاحا تنوع طلب هستید از طرح هایی ساده استفاده نماییدد تا درصورت تغییر دکوراسیون داخلی خود دچار دلزدگی نشوید.

مجموعه دکوراسیون داخلی کویر آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شماست تا بتوانید ازز بهترین ترکیبب های رنگی برای محیط زندگی یا کسب و کار خود برخوردار شوید. تلفن تماس ۲۲۳۳۹۸۳۲

Comments are closed.