کابینت آشپزخانه مدل 2015

در این مقاله 13 طرح معماران برگزیده جهان که مدعی شده اند طرح هایشان برای انقلابی بزرگ در صنعت ساخت کابینت آشپزخانه مدل 2015  ایجاد خواهند کرد.

[clear class=””/]
[one-half]کابینت آشپزخانه مدل 2015[/one-half]
[one-half last]

1- طراحی مدل مبلمان :

این طرح کابینت می تواند جزو بهترین طرح های سال ٢٠١۵ باشد . این طرح انقلابی در آشپزخانه به عنوان قطب خانه است، مکانی که تمام اعضای خانواده می توانند از آن لذت ببرند، نه اینکه تنها مکانی برای پخت و پز غذا باشد. در این طراحی فوق العاده دکورهای آشپزخانه قطعه ای از مبلمان زیبای خانه شما می شوند تا همه اعضای خانواده فرصت استفاده و لذت از آن را به عنوان فضایی صمیمی تر ببرند . استفاده از جزیره با پایه هایی بلندتر و شکل چارچوب های پیچیده برای کابینت ها و تضاد رنگی بین جداره ها و یا سقف زیبایی بیشتری به این طرح میافزاید.

[/one-half]
[clear class=””/]

[one-half]

2- باز و صمیمی ، قفسه های بدون درب:

این روش راه حلی عملکردی برای فضای آشپزخانه به جهت نشان دادن قفسه ها است . این ایده، فضا را گرمتر، زنده تر و خصوصی می کند. در حالی که کار کردن در آشپزخانه را نیز آسان تر می کند . به طور حتم همواره وسایلی وجود دارند که شما مایل به نمایش آنها در آشپزخانه نیستید . ادغام قفسه های باز و قفسه های بسته به شما این اجازه را می دهد که وسیله ها را در صورت لزوم از دید پنهان و یا آن را در معرض دید قرار دهید.

[/one-half]
[one-half last]contemporary-kitchen (3)[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]contemporary-kitchen (4)[/one-half]
[one-half last]

3-کاغذ دیواری های جذاب :

آیا می خواهید به فضای پخت و پز خود جذابیت ببخشید؟ استفاده از کاغذ دیواری که روشی اساسی برای آشپزخانه و سرویس ها در امسال است ، راه حلی مناسب برای طراحی آشپزخانه می باشد . کاغذ دیواری حتی در مقدار کم آسانترین راه را برای اضافه کردن تاثیر بصری فراهم میکند. کاغذ دیواری ها به شما این اجازه را می دهند که المان های مکمل معماری را در کل آشپزخانه در کنترل داشته باشید و یا می توانید کنتراست های زیبایی را به رنگ های ساده اضافه کنید . این روش نه تنها دیوارهای ساده را جذابیت می بخشد بلکه انتظار می رود درسال آتی از این کاغذ دیوادی ها در نقاط غیر منتظره مثل سقف برای ایجاد اشکال تاثیر گذار استفاده شود.

[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]

4- سبک مدرن سنتی:

طرح هایی با ادغام المان های مدرن و سنتی یکی از تاثیر گذارترین منظر های سال می تواند باشد. آشپزخانه های این دوره با توجه به فضاها، گرم، صمیمی و منعکس کننده خود هستند. این روش بر همه چیز از طراحی کابینت تا رنگ ها، از مواد تا زمینه ها تاثیر می گذارد. به طور کلی در این طراحی همه چیز ادغام شده ، از درهای کلاسیک کابینت به جای درهای مسطح و از مواد اولیه کلاسیک و مدرن مثل مواد ضد زنگ در کنار چوب و چوب در کنار سنگ مرمر استفاده شده است .المان های طرح های مدرن مانند شیشه کاری و دستگیره های کروم جایگزین اشکالی که بر گرفته از سبک سنتی هستند، مانند کاشی کاری های مشکی و خاکستری و اتصالات نیکلی صیقل خورده شده اند.

[/one-half]
[one-half last]traditional-kitchen (1)[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]modern-kitchen[/one-half]
[one-half last]

5- سقف هایی که جلب توجه می کنند:

از مدت زمان طولانی نگاه کردن به بالا فراموش شده بود. در این روش تاکید بیشتر بر طراحی سقف ها به صورت اشکال و… خواهد بود . همچنین ممکن است این طراحی از طریق نورپردازی ایجاد شود. راه دیگر استفاده از تزیینات کلاسیک می باشد . سقف ها به کمک این طرح دوباره جز زیبایی از فضا خواهند شد.

[/one-half]
[clear class=””/]

[one-half]

آیا مطمئن نیستید که چگونه به جذابیت طرح سقف آشپزخانه خود بیافزایید؟ می توانید از عکس روبرو الهام بگیرید. طرح شکل چوبی که به آشپزخانه شکل داده است مسیری است که از یک طرف جزیره تا لبه کابینت دردیوار رو به رو پیش رفته است که چشم را به سمت خود می کشد و توجه به پنجره هایی در بالای آن احساس سقفی معلق را در بیننده ایجاد می کند.

[/one-half]
[one-half last]f7d1808a0464998c_7817-w746-h720-b0-p0--contemporary-kitchen[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]2c31d45f03e22209_5986-w746-h559-b0-p0--scandinavian-kitchen[/one-half]
[one-half last]

۶. فلزات لوکس:

در حالی که نقره، کروم و فولاد ضد زنگ سه فلز معمول در آشپزخانه هستند، فلزات گرمتر مثل طلا، مس و برنز قابلیت درخشیدن را خواهند داشت. استفاده از فلزات درخشان در پیش زمینه تاکید بسیار خوبی برای اکثر طرح های انتخابی است.

[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]

٧. بافت های قابل لمس:

این روش تحرکی بین بافت ها و مصالح قابل لمس می باشد. مرمرها و گرانیت های طبیعی همانند سنگ های مهندسی جزو مصالح معدودی هستند که در سال 2015 استفاده از آنها دور از انتظار نیست. چوب همچنان یک روشی است که همچنان پابرجا خواهد ماند، اما در تکمیل کارهایی که حالت طبیعی چوب را حفظ می کنند و نه اینکه چوب های صیقل داده شده با سطح درخشان.

[/one-half]
[one-half last]کابینت آشپزخانه 2015[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]کابینت آشپزخانه 2015[/one-half]
[one-half last]

٨ . مشکی زیبا:

اگر شما آشپزخانه رنگی و یا تمامأ سفید را نمی پسندید، بنابراین شما می توانید استفاده از رنگ مشکی را به عنوان رنگ غالب در آشپزخانه خود در نظر بگیرید. مشکی یکی از رنگ ها برای طراحی های آشپزخانه در سال جدید است. ما بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می کنیم و اکثر مردم آشپزخانه ای خاص را می خواهند. مشکی حالتی محکم و درخشنده را ایجاد می کند.

راه آسان برای معرفی این طرح کلاسیک، انتخاب ماهرانه رنگ برای کابینت های مشکی و همچنین رنگ مشکی بالای کانترها بوده است .با استفاده از پنل ها نیز می توان جذابیت بصری بیشتری را در فضا ایجاد کرد.

[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]

٩.حداقل کابینت دیواری:

اگر شما خواستار آشپزخانه ای باز هستید که در دیوارها سنگین و شلوغ نباشد، از این آشپزخانه استقبال خواهید کرد که جزو بهترین های سال خواهد بود. اینگونه آشپزخانه ها امروزه با کابینت های کمتری بر روی دیوارها طراحی می شوند، در عین حال این روش به اندازه آشپزخانه و فضای آن هم بستگی دارد.

در حالی که آشپزخانه ها با پلان آزاد برای مدت طولانی مورد علاقه صاحب خانه ها بوده است، وجود حداقل کابینت های دیواری در آینده احساس خاصی را به فضا می دهد. این فضای باز به المان های دیگر طرح این اجازه را می دهد که جذابیت و زیبایی خود را نشان دهند. استفاده از پنجره ها که قابی از نمای دیدنی فضای بیرون را به تصویر می کشند جزیی از فضای پخت و پز خواهند بود.

[/one-half]
[one-half last]کابینت آشپزخانه 2015[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]کابینت آشپزخانه مدل 2015[/one-half]
[one-half last]

١٠. طرح های تکراری:

این روش حرکتی از طرح های هندسی به سوی نقش و نگارهای برازنده و زیبای تکرارشده می باشد. این طرح ها از تخته چوب های چند لایه با برش لیزری، پنل های فولادی، دیوار پوش ها و یا کاشی ها شکل می گیرند. زنده کردن طرح های قدیمی طرح های فریبنده ای را در عین زیرکی ایجاد می کنند. الهام گرفتن از نقش و نگار های ترکی و بقیه نقش های موجود در خاورمیانه در سال پیش رو دور از انتظار نیست. کاشی کاری این آشپزخانه نیز بیشتر برگرفته از همین روش پیش رو است.

[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]

١١. الهام از رنگ های سنتی :

اگر طرفدار آشپزخانه تمام سفید و تک رنگ نیستید شما این شانس را دارید تا اینگونه رنگ ها را به آشپزخانه خود برگردانید. رنگ ها بازتاب هایی از طبیعت را دارند. رنگ های محرک زرد خردلی، سرخ های غلیظ، آبی های سلطنتی و صورتی های کثیف به جای رنگ های ساده استفاده می شوند. در این جا ترکیبی از متریال های مات و درخشان در کنار هم برای ایجاد انرژی و تحرک در فضا استفاده شده است.

[/one-half]
[one-half last]کابینت آشپزخانه مدل 2015 (2)[/one-half]
[clear class=””/]

[one-half]کابینت آشپزخانه مدل 2015 (3)[/one-half]
[one-half last]

اگر شما استفاده از این رنگ های تند را ترجیح نمی دهید، تنها بر روی یک دیوار تاکید کنید. همان طور که در شکل دیده می شود می توان از رنگ خردلی بر روی دیوارو یا از المان های دکوراتیو بر روی آن استفاده کرد. جایگزین کردن این رنگ با رنگ دلخواه شما همواره ممکن خواهد بود.

[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]

١٢. اتصال عمودی پنل های چوبی:

روش دیگری که در یا ٢٠١۵ به فراوانی دیده می شود استفاده از اتصالات عمودی چوبی می باشد.این روشی است که توجه را به صورتی پویا به سمت خود جلب می کند. زندگی بخشیدن به یک فضا با استفاده از تنها یک رنگ و با ایجاد ایجاد زوایا که جابه جایی کمتری را درسطح ها ممکن می کند. این روش با اضافه کردن پنل های چوبی بر روی کابینت ها و یا سقف ایجاد برای افزایش جذابیت فضا استفاده می شود.

[/one-half]
[one-half last]کابینت آشپزخانه مدل 2015 (4)[/one-half]
[clear class=””/]
[one-half]کابینت آشپزخانه مدل 2015 (5)[/one-half]
[one-half last]

١٣. سبک تکان دهنده:

الهام از کلاسیک های تکان دهنده هیچگاه قدیمی نمی شوند. این سبک در سال ٢٠١۵ معروف خواهد شد. همگان نگهداری از اشیا سنتی و استفاده از چوب های طرح دار را ارج می نهند.

در این شکل بر پنل های در کابینت ها تمرکز شده است ، که در کارهای کلاسیک و معاصر استفاده می شود. این از جزییات این طرح است که بر خطوط صاف و استاد کارانه و عملکردی تاکیید می کند.[/one-half]

[clear class=””/]

Comments are closed.