کابینت آشپزخانه ترکیب فلش نیمن آلمان با طرح چوب

ترکیب نیمن آلمان

[dt_sc_three_fourth first][/dt_sc_three_fourth]

[dt_sc_one_fourth first ][h2-border-title title=”محل اجرا” /][/dt_sc_one_fourth]
[clear class=””/]

پروژه اجرا شده ذیل واقع در شهرک غرب در یک ساختمان ویلایی به مساحت دویست و چهل متری می باشد. متراژ آشپزخانه حدودا بیست و دو متری است. طراحی و اجرا و ساخت پروژه (آشپزخانه، رختشورخانه، کمد دیواری، کاغذهای دیواری و …) تماما توسط مهندسین دکوراسیون داخلی کویر طراحی، تولید و اجرا شده است.

[dt_sc_three_fourth first][/dt_sc_three_fourth]

[dt_sc_one_fourth][h2-border-title title=”مشخصات پروژه” /][/dt_sc_one_fourth]

[clear class=””/]

نوع کابینت اجرا شده به صورت تمام ام دی اف با صفحه کوارتز ضد خش می باشد. نوع ام دی اف اجرا شده نیمن آلمان با روکش پلی گلاس براق که تماما ضد لک و اثر انگشت با قابلیت شستشو می باشند.(شستشو به معنی دستمال خیس یا ابر آغشته به کف و صابون می باشد). یراق آلات کار شده در واحد مذکور بلوم اتریش و گماک فرانسه می باشند و همچنین دستگیره های کار شده در این واحد از جنس استیل ضد لک و اثر انگشت هستند. ریل کشوها در پروژه ذیل قابلیت تحمل وزن تا پنجاه کیلوگرم را دارا هستند.

با توجه به اینکه نور پردازی یکی از عوامل اصلی است که باعث جلوه و زیبایی خاص در دکوراسیون های مدرن امروزی گشته است در این پروژه نیر مهندسین گروه کویر با اجرای نورپردازی در داخل شلف ها و باکس ها هم به صورت مخفی و هم به صورت  آشکار توانسته اند جلوه خاصی به فضای موحود ببخشند. کاشی بین کابینت یکی از عواملی است که زیبایی و دلنشینی فضای آشپزخانه شما را دو چندان می نماید. حال اینکه اگر رنگ این فضا را درست انتخاب نکنیم باعث عدم هارمونی و تطابق فضاهای داخلی می گردد. در این آلبوم می توانید نمونه این هارمونی را ببینید.

شایان ذکر است تمامی لوازم و یراق آلات کار شده توسط گروه کویر دارای پنج سال ضمانت تعویض می باشند.

آشپزخانه:

    کمد های دیواری:

 

 

 

اتاق خواب ها، TV Room و سالن:

Comments are closed.