پروژه بازسازی و دکوراسیون داخلی خیابان پاسداران

 

[dt_sc_three_fourth first][/dt_sc_three_fourth]

[dt_sc_one_fourth first ][h2-border-title title=”محل اجرا” /][/dt_sc_one_fourth]

[clear classs=””/]

پروژه اجرا شده ذیل واقع در پاسداران به مساحت دویست و چهل متر می باشد. متراژ آشپزخانه حدودا بیست و دو متری است. طراحی و اجرا و ساخت پروژه (آشپزخانه، کاغذهای دیواری و …) تماما توسط مهندسین دکوراسیون داخلی کویر طراحی، تولید و اجرا شده است.

[dt_sc_three_fourth first][/dt_sc_three_fourth]

[dt_sc_one_fourth][h2-border-title title=”مشخصات پروژه” /][/dt_sc_one_fourth]

[clear class=””/]

نوع کابینت اجرا شده به صورت تمام ام دی اف با صفحه کورین  می باشد. نوع ام دی اف اجرا شده کریستال نیمن آلمان با ترکیب کلیاف ایتالیا است و تماما ضد لک و اثر انگشت با قابلیت شستشو می باشند.(شستشو به معنی دستمال خیس یا ابر آغشته به کف و صابون می باشد). یراق آلات کار شده در واحد مذکور بلوم اتریش و گماک فرانسه می باشند و همچنین جهت زیبایی دوچندان طبق آخرین دیزاین از هیچ دستگیره ای ستفاده نشده و تنها برای باز شدن کشو از دستگیره های مخفی استفاده گردیده است. ریل کشوها در پروژه ذیل قابلیت تحمل وزن تا پنجاه کیلوگرم را دارا هستند از دیگر موارد استفاده شده مخفی کردن ماشین لباسشویی و ظرفشویی و همچنین استفاده از مشبک قاشق در زیر گاز است تا هم از تمام فضاها به بهترین شکل استفاده گردد و هم اینکه زیبایی در آن ها لحاظ شود.

از دیگر زیبایی های این فضا می توان به ام دی اف های کارشده بر روی دیوارها به جای کاشی های بین کابینتی نام برد که چشم هر بیننده ای را خیره می کند. حال اینکه اگر رنگ این فضا را درست انتخاب نکنیم باعث عدم هارمونی و تطابق فضاهای داخلی می گردد. در این آلبوم می توانید نمونه این هارمونی را ببینید.

شایان ذکر است تمامی لوازم و یراق آلات کار شده توسط گروه کویر دارای پنج سال ضمانت تعویض می باشند.

آشپزخانه:

ناهارخوری:

نشیمن:

Comments are closed.