ترکیب فینسا اسپانیا و ایگر اتریش

[dt_sc_three_fourth first][/dt_sc_three_fourth]

[dt_sc_one_fourth first ][h2-border-title title=”محل اجرا” /][/dt_sc_one_fourth]
[clear class=””/]

پروژه اجرا شده ذیل واقع در خیابان نیاوران سه راه یاسر و در یک واحد آپارتمانی یکصدو هشتاد متری می باشد. متراز آشپزخانه حدودا شانزده متری است و همچنین طراحی و اجرای پروژه تماما توسط مهندسین دکوراسیون داخلی کویر طراحی و اجرا شده است.

[dt_sc_three_fourth first][/dt_sc_three_fourth]

[dt_sc_one_fourth][h2-border-title title=”مشخصات پروژه” /][/dt_sc_one_fourth]

[clear class=””/]

نوع کابینت اجرا شده به صورت تمام ام دی اف با صفحه کورین سامسونگ ضد خش با تحمل حرارت تا یکصدو شصت درجه سانتی گراد می باشد. لازم به ذکر است صفحات کورین در صورت خش یا شکستگی صد در صد قابل ترمیم، همانند روز اول هستند. نوع ام دی اف اجرا شده ایگر اتریش با روکش پلی گلاس براق و فینسا اسپانیای مات که تماما ضد لک و اثر انگشت با قابلیت شستشو می باشند.(شستشو به معنی دستمال خیس یا ابر آغشته به کف و صابون می باشد). یراق آلات کار شده در واحد مذکور بلوم اتریش و گماک فرانسه می باشند و همچنین دستگیره های کار شده در این واحد از جنس استیل ضد لک و اثر انگشت هستند. ریل کشوها در پروژه ذیل قابلیت تحمل وزن تا پنجاه کیلوگرم را دارا هستند.

با توجه به اینکه نور پردازی یکی از عوامل اصلی است که باعث جلوه و زیبایی خاص در دکوراسیون های مدرن امروزی گشته است در این پروژه نیر مهندسین گروه کویر با اجرای نورپردازی در داخل شلف ها و باکس ها هم به صورت مخفی و هم به صورت  آشکار توانسته اند جلوه خاصی به فضای موحود ببخشند. کاشی بین کابینت یکی از عواملی است که زیبایی و دلنشینی فضای آشپزخانه شما را دو چندان می نماید. حال اینکه اگر رنگ این فضا را درست انتخاب نکنیم باعث عدم هارمونی و تطابق فضاهای داخلی می گردد. در این آلبوم می توانید نمونه این هارمونی را ببینید.

شایان ذکر است تمامی لوازم و یراق آلات کار شده توسط گروه کویر دارای پنج سال ضمانت تعویض می باشند.

 

Comments are closed.