بازسازی

بازسازی ساختمان های قدیمی

بازسازی ساختمان به چند منظور انجام می شود.گاهی از عمر ساختمان زیاد نگذشته است اما صاحب آن علاقه مند است که تغییراتی در آشپزخانه و کابینت و یا کاشی و سرامیک و رنگ انجام دهد.گاهی نیز بازسازی به دلیل خرابی هایی است که حاصل شده و یا باید به موقع اقدام کرد که این خرابی ها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان اتفاق نیفتد.

به بیان دیگر پس ازگذشت چند سال از عمراحداث هر ساختمانی  باید به نکات مهمی توجه داشت  تا از وقوع هر حادثه ای که باعث تخریب بخشی از آن خواهد شد جلوگیری کرد .لذا در این مطلب به اصول بازسازی ساختمان یا بررسی شیوه های بازسازی آپارتمان می پردازیم که در ادامه می خوانید.

دو روش برای بازسازی ساختمان وجود دارد روش اول توسط مالک انجام می شود که مزیتش را می توان فقط در کم کردن هزینه ها دانست و عموماً به دلیل عدم تخصص در مراحل مختلف کاری و سر و کله زدن با کارگران مختلف درپایان رضایت کاملی را حاصل نمی کند.

روش دوم سپردن بازسازی به یک تیم قوی و حرفه ای است در روش دوم شرکت های مهندسی با دارا بودن تیم های تخصصی از بهترین استادکاران در زمینه های مختلف و تحویل طرح های سه بعدی قبل از اجرا به مالک و دریافتی درصدی بیشتر جهت مدیریت و ارائه خدمات مشاوره ای و مهندسی می توانند بهترین کمک رسانی را به مالکان انجام دهند. در این زمینه می توانید با مجموعه کویر تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به صورت تلفنی و حضوری شما را در این امر یاری نمایند. 8-22339832

بازسازی ساختمان

برای اینکه تغییرات در دیوار و کف و آشپزخانه و به طور کلی تغییرات برای زیبایی ساختمان به درستی انجام شود و بهترین نتیجه کسب شود پیش از هر چیز به یک طرح اولیه زیبا و منطقی بر اساس فضای موجود نیاز است.این کار را به دست مهندسان طراح خبره بسپارید.

درصورتیکه طراحی قوی و متناسب با فضا انجام شود کافی است مصالح با کیفیت و گروه بازسازی ساختمان مجرب در اختیار داشته باشید تا ساختمانتان زیبا شود.تناسب رنگ ها، استفاده مفید ازفضاها، درنظرگرفتن فضای کافی برای کمد ها نیز از شروط مهم برای اجرای یک طرح بازسازی موفق است.

کابینت زیبا و متناسب با رنگ و طرح کاشی ها در زیبایی خانه بسیار تاثیرگذار است .کابینت های ام دی اف در رنگ ها و طرح های مختلف جذابیت بیشتری ایجاد می کند. به کار بردن درب هایی با روکش ضد آب در سرویس ها نیز توصیه می شود.

اما نکته مهم که هم به زیبایی کار و هم بحث استفاده بهینه از انرژی کمک می کند استفاده از درب و پنجره های دو جداره است.

استفاده از پنجره های دو جداره upvc  و آلومینیومی امروزه مرسوم است.همچنین استفاده از درب ضد سرقت را فراموش نکنید.

مورد دیگری که باعث می شود بازسازی ساختمان موفق شود استفاده از گچ بری های زیبا و در عین حال ساده به همراه نورپرداز است.در پایان هم اگر باغچه ای زیبا در حیاط ساختمان داشته باشید زیبایی کار دو چندان خواد شد.

برای بازسازی آپارتمان بحث هزینه نیز مطرح است.گاهی ممکن است صاحب آپارتمان بخواهد مدت زمان طولانی سکونت کند.در این شرایط احتمالا برای بازسازی آپارتمان خود از جنبه های مختلف به آن باید نگاه کند.برخی هزیه ها مانند تعمیر لوله ها و وسایل سرمایش و گرمایش ضروری است.اما برخی هزینه ها قابل کاهش است.برای مثال به جای انتخاب سنگ و کاشی درجه 1 می توان از مصالح درجه 2 نیز استفاده کرد.اما به شرطی که کیفیت لازم و زیبایی نیز داشته باشد و بازسازی خانه شما هرچه زیباتر اجرا شود.

Comments are closed.