Untitled-1       @kavirdecor

عرضه تمامی ورق های ام دی اف به صورت پالتی می باشد

فروش زیر قیمت برخی کدهای ایگر اتریش، جهت اطلاع از کدها و قیمت ها تماس بگیرید 9-22339832

ایگر اتریش Austria Egger

ایگر اتریش با شعارهای پویایی، وفاداری، مسئولیت و اعتماد توانسته یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای ام دی اف را از آن خود نماید. از خصوصیات اصلی ام دی اف های تولیدی ایگر می توان به ضد خش، ضد باکتری و ضد اثر انگشت بودن آن ها اشاره نمود. همچنین زیبایی و تنوع رنگ های آن هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. ام دی اف ایگر اتریش در دو مدل براق و مات عرضه شده است که می توان با ترکیب آن ها به یک هارمونی زیبا و رویایی دست یافت. لازم به ذکر است که ام دی اف های ایگر اتریش مات به صورت دو رو می باشند و در درب ها یا نماهای دو طرفه به یک شکل و طرح می باشند و در نوع براق آن نیز در طرفه اصلی براق و در طرف داخل یا پشت کار به صورت مات می باشد.

برخی از مزایای ورق های ام دی اف این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

– در ورق های ملامین و پلی گلس تولیدی شرکت ایگر اتریش به مرور زمان تغییر رنگ ایجاد نمی شود که خود باعث تولید عمر این ورق ها می باشد.

– در برابر خراش به مقدار زیادی مقاوم است تا حدی که می توانید با یک اسکاچ اسفنجی سطوح این ورق را بدون خراش تمیز نمایید.

– لبه های این ورق بدون درز می باشند که باعث جلوگیری از نفوذ آب می شود.

– درخشندگی و براقی

– مقاومت در برابر سایش

– روکش ملامینه دوطرفه

با توجه به اینکه ورق تولیدی ایگر اتریش از زیبایی خاصی برخوردار هستند ترکیب این رنگ ها با رنگ های دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه همچون کلیاف ایتالیا، نیمن آلمان، آلویک اسپانیا، فینسا اسپانیا و یا ای جی تی ترکیه می توانید از زیبایی و تنوع چشم نوزا طری در طرح های اجرایی برخوردار شوید. برای دیدن نمونه های اجرا شده از این شرکت ها می توانید در بخش پروژه های کویر شده توسط شرکت کویر به صورت آنلاین و یا با مراجعه به نمایشگاه های دکوراسیون داخلی کویر به صورت حضوری همه روزه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 9 صبح الی 9 شب بازدید فرمایید و با کارشناسان کویر صحبت نمایید.

 

نمونه های ساخته شده از این نوع ام دی اف ها را می توانید از روی لینک های ذیل مشاهده نمایید.

نیاورانتهرانپارسپاسداران

                         ساخنه شده با ایگر اتریش و فینسا اسپانیا                 ساخته شده با ایگر اتریش و ای جی تی ترک                         ساخته شده با ایگر اتریش مات

سمپل 2015 ایگر اتریش

سمپل 2015 ایگر اتریش